אסתטיקה שיניים

רפואת השיניים האסתטית חוותה פריחה מוחלטת בשלושים השנים האחרונות בכל הנוגע להלבנת שיניים. יש מגוון רחב של טכניקות אסתטיות שנועדו לשפר את החיוך שלך על ידי הוספה או הסרה של דברים כמו משחת שיניים, שפתון, משחת שיניים ואפילו מברשות שיניים. כל מה שתבקש מרופא השיניים האסתטי שלך לשים חומר שיניים על חניכיים בשיניים יכול להיגמר בפה ובשיניים של אחרים. כל מה שאתה מבקש הוא שרופא השיניים האסתטי שלך יוסיף או יסיר חומר שיניים לחניכיים ולשיניים או לחלקים אחרים של הפה שלך.

יש מגוון רחב של טכניקות אסתטיות שנועדו לשפר את החיוך שלך על ידי הוספה או הסרה של דברים כמו משחת שיניים

שפתון, משחת שיניים ואפילו מברשות שיניים. רופא השיניים שלך חייב ללמוד גם כיצד לשלב טיפול אסתטי בתרגול שלו ובטיפולי שיניים אחרים.

אריקסון דנטל מאמין שלכולם מגיעה אותה מידה של טיפול ואיכות כמו רופא השיניים שלהם

ואנחנו כאן כדי לעזור לך להשיג בדיוק את זה. לרופאים שלנו יש מסורת ארוכת שנים של איכות מעולה בתחום בריאות הפה ומוכרים מאוד על ידי קהילת השיניים עם פרסים וכינויים. בדוק מה נדרש כדי לפתור את בעיות השיניים שלך על ידי בירור אילו טיפולים זמינים לשיניים שלך.

מגבלה נוספת

היא שמדד האסתטיקה הדנטאלית (DAI) אינו מייצג תכונות סמויות. הספרות הראתה מתאם בין תפוקה גבוהה לתפיסה עצמית שלילית של אסתטיקה דנטלית, אך סטודנטים לרפואת שיניים אינם כלולים בכך, כפי שמראה SOC הגבוה. אלו שעדיין תופסים את האסתטיקה הדנטאלית שלהם באופן חיובי הם בעלי SOC נמוך יותר מאלה שלא.

יש חפיפה בין המשמעות של מונחים אלה

אסתטיקה ברפואת שיניים יכולה להעלות חיוך במקום בו הוא נחוץ כנדרש וכאשר יש צורך בטיפול בכדי לתקן בעיות חניכיים או שיניים. זה יכול להיות מיקום של מכשירים אורתודונטיים לחיבור שיניים ולחיסול דיאסטמות, או שזה יכול להיות גם החלפת שיניים מתפוררות או פגועות בשתלים דנטליים או כתרים בעלי מראה טבעי.

העדיפות

היא לתת לך חיוך בריא ויפה, בזמן שאתה עושה הכי פחות נזק לשיניים ושומר על בריאותם לטווח הארוך. גם אם נדרשת רפואת שיניים מקיפה או שיקום פה מוחלט, המטרה היא תמיד לשפר ולייעל את האסתטיקה של החיוך שלך כדי להשיג תוצאות יפות ומראה טבעי. אם ברצונך לטפל בשיניך בתותבות שנראות טבעיות ואינן מזויפות, תוכלי להשתמש בשירותיו של תנטקיט.

על מנת להשיג תוצאות אופטימליות הן מבחינה קלינית והן מבחינת הפנים

יש להקפיד על עקרונות אסתטיים, גם אם רופא השיניים שלך משתמש רק בשיקום שרף מרוכב בצבע שן אחד. אם השיניים שלך נראות טוב אבל משאר הפנים שלך מתעלמים, הגבל את מה שרפואת שיניים אסתטית יכולה לעשות. גם הזירה הפנימית של האסתטיקה מוגבלת, כאשר הדימוי היפה המצויר על הפה אינו למעשה לבדו והוא רק חלק מהסיפור.

בעבר

כמנתח פלסטי, ניסיתי ליצור קשר עם מנתח פלסטי, לעשות סידורי הפניות ולנסות לעבוד יחד על מקרים אסתטיים. בתקופה זו הבנתי שרפואת שיניים אסתטית לא מתחילה ונגמרת על השפתיים. בהחלט אין שום דרך לקדם את מה שעשיתי ברפואת שיניים קוסמטית מבלי לשלב את הרקמה הסובבת בפה ולהשלים את תהליך יצירת השן האסתטית הכוללת, אבל הגיע הזמן להבין שזה לא רק מתחיל ונגמר בשפה. .

בעבר סתימות שיניים ותותבות אחרות היו עשויות חרסינה מצופה עם אגם זהב או מתכות אחרות (נדרש מידע)

רפואת שיניים מודרנית מוקדשת לשימוש בחומרים מרוכבים המשתלבים היטב עם מבנה השן והמראה הטבעי. כיום ניתן לבצע עבודות שיניים כולה מחומרים מרוכבים כמו זכוכית, מתכת, פלסטיק או אפילו קרמיקה.

רפואת שיניים אסתטית וקוסמטית יכולה לכלול את סוגי העבודות הבאות על השיניים והחניכיים בפה ובלסת

שיכולות לכלול פלטות אורתודונטיות ותותבות. ניתן להזמין טיפולים ממוקדים המחברים את השן והחניכיים לגוף, כמו סתימות שיניים וטיפולי שיניים אחרים. כאשר אין טיפולי שיניים קיימים, ניתן להימנע גם משימוש בשילוב של השתלות שיניים, שתלים ופרוטזות ו / או טיפולי שיניים קוסמטיים אחרים.

למשל

לאורתודונטיה יתרונות אסתטיים, ואם יש לך חיוך חניכיים, אתה יכול להתאים את החניכיים כך שיהיו לך יותר שיניים. אלטרנטיבה לשיפור צבע השיניים היא להבהיר אותו, להפחית את טונאליות השיניים ולקבל חיוך אסתטי ויפה. הלבנת שיניים ומריחת ציפויים דומה לחבישת פלטה כדי לתקן את הנשיכה שלך.

גשר שיניים הוא סוג של תותבת המשמשת כעמדת תמיכה לתליית שיניים תותבות. תמיכה היא שן או תותבת המונחת על שתל שיניים שגולח ועוצב כך שיתאים לכובע או לכתר.

תפריט נגישות