הפקות חתונה

בין אם החתונה שלכם מצולמת במקום או בבויז, הפקות חתונה הן הדרך הטובה ביותר לזכור את אחד הימים הטובים בחייכם ולשמר אותה לדורות הבאים. ב- 3 Belle Productions אנו מציעים הפקות חתונה בוידאו לחתונות, שמשאירות לכם סרט שבעזרתו תוכלו להנציח את זיכרונות יום החתונה שלכם. חווית החתונה שלנו מסתיימת לא בלילה שלפני הפקות חתונה שלכם ב- פרובנט. אנו מתגאים בכך שאנו מבטיחים כי שירותי הצילום והווידיאו שלך יימסרו וערכו תוך 3 ימים מיום החתונה, כך שזיכרונותיך יהיו טריים ותשמח להיות בבית עם בני משפחתך וחבריך במשך היום.

אנו לוכדים את הרגעים הקטנים המתאחדים

כדי לקבוע את האווירה של יום החתונה. סרטי השיא שלנו משקפים וחוגגים את מערכת היחסים של בני הזוג ולוכדים בצורה מושלמת כל פרט ביום החתונה שלך. 3 בל הפקות חתונה אוהבת לעשות סרטי חתונה, אבל אנחנו גם אוהבים לספר סיפורים.

סרטי החתונה שלנו מספרים את סיפורכם כזוג ואת המסע שלכם יחד

בשבילי, סרטון החתונה שלי הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בתכנון החתונה מכיוון שסרטון החתונה שלך מאפשר לך ולמשפחתך וחבריך לצפות בכל היבט של יום החתונה שלך. AJ היה יותר מסתם תקליטן ביום החתונה שלנו – הוא לקח על עצמו את תפקיד ה- MC, ריכז את שגרת היומיום שלנו ונתן לנו רעיונות ודוגמאות שיעזרו לנו להתכונן.

אנחנו

ז'קולין וג'ו, מסוגלים לתפוס רגעי הפקות חתונה בצורה הכי לא דיסקרטית. מצלמה היא הדרך המהירה ביותר לצלם חתונה והתחילה כמשהו שעשינו עבור חברים ובני משפחה, ומאז התפתחנו לעסק מלא של וידיאו חתונה. יום החתונה שלך צריך להיות יפה וייחודי ואנו מאמינים שצריך משהו מיוחד כדי ליצור סרט שהוא יפה.

תחשוב על אמנדה כמומחית החתונה האישית שלך

המציעה ייעוץ המבוסס על ניסיון של למעלה מ -25 שנים. התכוננו לחגיגת החתונה והטקס מתחיל בשירות אימון החתונות בו תתקיים פגישת תכנון של 2 אנשים בה אמנדה מציעה לכם את עצותיה וטיפים הקשורים לחתונה. חבילות לצילום חתונה בהוואי עם צלם חתונות נשארות בעינן, ללא חיובים נוספים עבור טיסות או מלונות.

סרטון החתונה הרשמי שלנו מוכן ואני לא יכול להיות מאושר יותר

אנו רוצים לשמור על כולם שמחים וללא דמעות ביום חתונתם ולשמור על הזיכרון היפה הזה בהפקה המותאמת לרצונותיהם. כמה וכמה אתה צריך זה לגמרי תלוי בנו, אבל אחרי שעיינתי על כל פרט בחתונה, נמאס לי לשמוע על זה ולהתעצבן מהמתח של תכנון החתונה.

הבטחנו אתכם ועובדים עם זוגות בכל שלב עד שהיום המיוחד שלכם יגיע כפי שחלמתם

אנו משתמשים ברזולוציית וידאו Ultra High Definition (4K) לצילום האירוע. אנו מצלמים את מפגש הצילומים שלך למבט ראשון, ואם יש צורך, אנו מצלמים גם את כל הטקס שלך, תמונות אחרות ורוב קבלת הפנים שלך.

תמחור החתונה ליעד הגמיש שלנו נובע מאהבתנו לטייל. מעטים הם כשמדובר באנשי המקצוע שמוכנים לארח את החתונה שלך.

אנו נלהבים ונרגשים להשתמש בכישרונותינו

כדי להפוך את היום המיוחד שלך לייחודי. מהשיר הראשון שאנו מנגנים לברך את האורחים הראשונים שלך, ועד האחרון שעוזב את רחבת הריקודים המלאה ומתחנן לשיר אחר, אנו משתמשים במוזיקה כדי להדגיש את מצב הרוח שאתה מחפש בחתונה שלך. אנו מגבילים את מספר תאריכי ההזמנה כדי להבטיח שהצוות הפנימי שלנו יהיה אחראי גם לאירוע שלכם במקרה חירום.

אנו שומרים את אורחיכם מעודכנים בזרימת האירועים כך שצוות השחקנים יהיה תמיד מודע למתרחש

ג'ון, בעל המגרש, הוא בעל כישורי תקשורת מצוינים וידריך אתכם בין השונים שלבי תכנון וידאו לחתונה שלך. מהיום הראשון, אחרי שהכרנו אותך, נעבוד איתך בכדי להגשים כל חלום וכל חזון.

אנחנו נהנים ממה שאנחנו עושים ואנחנו רוצים לעבוד כמו קשה

כפי שנוכל עם הצוות שלנו כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר. בתור MC שלך, אנו עורכים אירועים באופן מרתק אך לא מכריע. אירועי הלקוחות שלנו הם הרגעים הפרטיים שלך שאסור להשתמש בהם כשיחות מכירה.

הזמנות

כרטיסי מושב, טובות מסיבה, תודה לך יוסתי הוא רק אחד מהשירותים שיכולים למלא הרבה הטבות באירוע שלך. בכל סוף שבוע, כולנו מעבירים פסקול לזיכרונות האירוע שאנשים יזכרו להמשך חייו. ירי פירושו לספק לבסיסינו אנשי גיבוי, ציוד גיבוי וחדר מה שמבטיח שהקלטת רגעי המפתח שלך (אודיו ווידאו) מוקלטת ביותר ממקור אחד.

 

תפריט נגישות