לימודים מקוונים

רשימה של קורסי אסטרונומיה מקוונים וקורסים עם חומרי למידה ניתן למצוא ברשימת קורסי האסטרונומיה המקוונים החינמיים שלנו. רשימה של קורסים וקורסים מקוונים בחינם למדעי המחשב ניתן למצוא ברשימת הקורסים המקוונים בחינם של מדעי המחשב. לרשימת קורסים מקוונים בחינם לאמנות מסחרית עם חומרי למידה, עיינו ברשימת משאבים מקוונים בחינם לאמנות ועיצוב מסחרי.

קורסי הנהלת חשבונות מקוונים בחינם השתמש ברשימת קורסי הביולוגיה המקוונים החינמיים הטובים ביותר לחקר קורסי הנהלת חשבונות מקוונים כולל קורסי הנהלת חשבונות בחינם

רשימת קורסי בנייה מקוונים וחומרי למידה פוטנציאליים של בנייה פוטנציאלית יכולים להשתתף בקורסי בנייה כדי לקבל היכרות עם האזור ולשפר את כישוריהם. רשימת קורסי חינם וחומרי הוראה מקוונים בחינם עיין ברשימת חומרי ההוראה, הקורסים והקורסים הטובים ביותר בחינם לרדיוגרפיה מקוונת בחינם.

קורסי חינוך חינם לתיאולוגיה ולדת-עיין ברשימת המוסדות שלנו המציעים קורסי תיאולוגיה בחינם באינטרנט

למידה מקוונת – אתה יכול לקחת קורסים של קורנל וללמוד מקוון עם סגל האוניברסיטה ולהרוויח נקודות זכות ללא חיבור לאינטרנט. סטודנטים הלומדים קורס או קורסים בודדים באינטרנט ייבחנו מעת לעת במהלך לימודיהם המקוונים כדי לבדוק את הבנתם את חומר הקורס.

בחרנו את ספקי הקורסים הטובים ביותר על סמך הרשמת סטודנטים וביקורות חיוביות כדי להרכיב את רשימת ספקי הקורסים המקוונים הטובים ביותר. הקורסים החינמיים ברשימה זו נקראים Massive Open Online Courses (MOOC).

ג'ונס הופקינס

באמצעות שותפותו עם קורסרה, מציעה עשרות קורסים מקוונים וזיכויים לתכנית ללא תשלום. עם יותר מ -1,500 קורסים של למעלה מ -140 מוסדות שותפים ביותר מ -20 מדינות, קוד אקדמיה נמצאת בחוד החנית במתן גישה אוניברסלית לחוויה חינוכית מקוונת ברמה עולמית. למידה מקוונת אינה מתקיימת בכיתה, ורשימות יומן הן הדרך הקלה ביותר עבור מורים להבין כיצד להתקדם במהלך וכיצד לרכוש ידע בתחומים הנכונים.

הודות להתקדמות הטכנולוגית המהירה

למידה מקוונת היא כעת חלק מההיצע של הקורס של מוסדות רבים ברחבי העולם. כדי לבחור את הקורסים המקוונים הטובים ביותר, השקנו את רשימת ספקי הקורסים המקוונים הטובים ביותר. Coursera היא ספקית מובילה של קורסי אונליין פתוחים (MOOC) המציעים למעלה מ -60 קורסים מקוונים.

וובספוט

לימודים מרחוק וקורסים מקוונים באוניברסיטת לונדון מחולקים לקורסים ולמודולים

קורסים זמינים בכל נושא, עם לוחות זמנים גמישים לכל אורח חיים, והתלמידים פונים יותר ויותר ללמידה מקוונת כחלופה משתלמת ללימודים בקמפוס. חומרים כתובים הם משאבים הכרחיים לקורסים שאתה לוקח ולומד.

באוניברסיטת דרום קרוליינה

לסטודנטים יש גישה לקורסי מכללה ברמה עולמית באינטרנט ובנוחות. כאן תמצא יותר מ -500 קורסי מכללות מקוונים מוסמכים וחופשיים אשר נותנים את האפשרות לנצל משאבים אקדמיים מבוססי מחקר מכמה מהאוניברסיטאות הטובות בעולם. Open University Online שונה מספקי חינוך מקוונים אחרים ומציעה אוסף עדכני של 13 קורסים המיועדים במיוחד למדעי הנתונים.

עם הפופולריות של קורסי אונליין פתוחים (MOOC)

חינוך איכותי מעולם לא היה נגיש יותר לאנשים ברחבי העולם. למד כמה שאתה יכול באמצעות הקורסים המקוונים שלנו. עם קורסי הלמידה מרחוק שלנו תוכלו ללמוד בכל מקום ולארגן את הלימודים סביב העבודה והמשפחה.

קורסים קצרים מועילים לפתח את עצמך

לרענן את הידע שלך ולחקור תחומי עניין חדשים. אם אתם מחפשים חווית למידה מהירה בנושא, אנו מספקים קורסי תעודה עם זמן עיבוד ממוצע של 2-3 שעות. המשאבים המוצעים ומה שאתה לומד תלויים במוסד שממנו אתה משיג את התוכנית המקוונת שלך.

סטאד אקס – StudX

תפריט נגישות