תרופת סבתא

אמנם אין הרבה הוכחות מדעיות לכך שמשקאות הלילה האלה משפרים את השינה שלך, אבל אין שום דבר רע בלנסות אותם, אומר גמאלדו. הוא ממליץ עליהם לחולים שרוצים להיות מטופלים ללא תופעות לוואי או אינטראקציות תרופתיות.

בלוגרים הממליצים על חלב אם לעיניים ורודות טוענות כי חומרים בחלב אם יכולים לרפא זיהומים ולהפחית דלקות

אבל אחד המחקרים הבודדים על יכולתו של חלב אם להילחם בזיהומים הראה לא רק שהוא אינו מטפל בגורמים השכיחים ביותר לעיניים ורודות – חלב יכול להחדיר חיידקים חדשים לעיניים. אין הוכחות מדעיות התומכות בשימוש בחלב אם לעיניים ורודות, והוא עלול להזיק ולא להועיל.

מכיוון שחצבת יכולה לחזור על עצמה בילדים לא מחוסנים

חשוב לדעת ש-pinkeye עשוי להיות סימפטום של חצבת. שימו לב שגם סוגים אחרים של עיניים ורודות עלולים לגרום לחום, במיוחד אצל ילדים. פינקיי ויראלי וחיידקי עלול להתפשט באותה קלות כמו הצטננות. ניתן לטפל בזרת חיידקית באמצעות אנטיביוטיקה שנקבעה על ידי רופא.

תרופות ביתיות יכולות בדרך כלל להקל על הסימפטומים של דלקת הלחמית (נקראת גם דלקת הלחמית)

פינקיי הוא גורם נפוץ להיעדרות, והוא מתפשט במהירות בבתי הספר. אם ילדכם אינו מודאג מהתסמינים הללו, הוא אינו זקוק לתרופות או לכל סוג של טיפול.

ילדים רבים עם שיעול או הצטננות שמחים, משחקים טוב וישנים טוב. ילדים רבים עם שיעול או אף סתום שמחים, משחקים טוב וישנים טוב.
למידע מורחב אודות תרופת סבתא יש לבדוק כאן: trufotsavta.co.il

אם תסמיני ההצטננות אינם מטרידים את ילדכם

הוא אינו זקוק לתרופות או לתרופות ביתיות. למרבה המזל, ללא תרופות השיעול וההצטננות הללו, תוכלו לרפא בקלות שיעול והצטננות אצל ילדים צעירים. תרופה ביתית טובה היא בטוחה, זולה ויכולה לעזור לילדכם להרגיש טוב יותר. אם השיעול או ההצטננות שלך זקוקים לטיפול, תרופות ביתיות עשויות להיות יעילות יותר מתרופות.

אנו ממליצים לך לפנות לטיפול רפואי מקצועי אם אתה מוצא את עצמך מנסה לטפל בתסמינים קיימים ומתמשכים

רופא המשפחה דניאל אלן, MD, חולק את התרופות הביתיות היעילות ביותר לכאבי גרון, יחד עם כמה שלא עובדות כפי שפורסם. קבל הקלה מיידית בכאבי גרון עם התרופות הביתיות המועילות הללו.

בעוד מים מלוחים לא יעניקו לך הקלה מיידית

הם עדיין יעילים בהריגת חיידקים, דילול ריר והקלה על כאב. גרגור מי מלח – 1/4 עד 1/2 כפית מלח מומס בכוס 8 אונקיות של מים חמימים – יכול להקל זמנית על כאב גרון או גירוד. התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאב גרון היא גרגור עם כורכום ומלח. לגרגר (אך לא לבלוע) את התערובת כל שלוש שעות לקבלת תרופה טבעית לחלוטין לכאב גרון.

התערובת מסייעת לשיעול ריר

הקלה על הצטננות, שיעול וכאבי גרון. מים, מיץ, מרק צלול או מי לימון חמים ודבש יכולים לעזור בהמסת גודש באף ולמנוע התייבשות. תרופה נפוצה להצטננות בתרבויות רבות, שתיית נוזלים חמים כגון מרק עוף, תה או מיץ תפוחים חם יכולה להרגיע ולהקל על גודש באף על ידי הגברת זרימת הריר.

דבש מסייע נגד שיעול אצל מבוגרים וילדים מעל גיל שנה

מכשיר אדים או מכשיר אדים מגניב יכול להוסיף לחות לבית שלך, מה שיעזור להפחית את הגודש. חום יכול להרפות שרירים מתוחים ולהקל על בעיות עיכול, ולכן אמבטיה חמה יכולה להקל על תסמינים של כאבי בטן. חום גבוה יכול גם להפחית שיעול על ידי הרגעת החלק האחורי של הגרון.

אכינצאה *

עשויה להפחית את משך תסמיני הצטננות, במיוחד בשימוש ביומיים הראשונים. דבש: תכונותיו של כיסוי הגרון יכולות להרגיע כאב גרון ולדכא שיעול. תרופות ביתיות טיפול בשיעול – לשיעול חמור, מערבבים מיץ טולסי עם מיץ שום ודבש. אחרת, אפשר לקחת תערובת של עלי שומר, הל ונענע ולהרתיח אותם במים כדי ליצור תערובת שתעזור לגזים בקיבה.

מיץ לימון ומים חמימים יכולים גם לסייע בסילוק פסולת בגוף ולמלא תפקיד בהזנת הכבד. מיץ מלפפון מכיל גם הרבה מים, שעוזרים ללחות ולחות לעור.

ודא שאתה משתמש נכון בתרופות ביתיות

למרות שלרוב התרופות הטבעיות הללו אין תופעות לוואי חמורות, הן עלולות להזיק אם משתמשים בהן בכמות מוגזמת. חלק מתרופות הצטננות מכילות מרכיבים מרובים, כגון תרופות להורדת גודש ומשככי כאבים, אז אנא קרא את התווית של תרופת ההצטננות שאתה נוטל כדי לוודא שאינך נוטל יותר מדי תרופה.

בעוד שכל התרופות הללו עוזרות להקל על כאבי גרון

ישנן תרופות אחרות שכדאי להימנע מהן. אם יש צורך בשיעול והצטננות, תרופות ביתיות עשויות לעבוד טוב יותר מאשר תרופות. אבל כמה תרופות יכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולגרום לך להרגיש אומלל. להלן כמה תרופות להצטננות ידועות ומה ידוע עליהן.

הסיכון בשימוש בתרופות אלו גדול מכל עזרה שתרופות יכולות לספק בהפחתת תסמיני הצטננות

לאחר 6 שנים, זה בטוח לקחת את התרופה אם אתה פועל לפי ההוראות שעל האריזה. אם אתה נוטל גלולות באופן קבוע או סובל ממצב רפואי כרוני, התייעץ עם הרופא שלך לפני נטילתן.

תוצר לוואי שמן עשיר זה מכיל חומצה לקטית וחומצה אסקורבית

שמן אקליפטוס מקל על כאבים. שמן אקליפטוס מכיל תרכובת בשם 1,8-cineole, שיכולה לעזור להקל על הכאב. פלפלי צ'ילי המקלים על כאבים וכאבים החומר הפעיל בפלפלי צ'ילי נמצא כבר זמן רב בשימוש ברפואה המסורתית והפך בהדרגה לפופולרי מחוץ להומאופתיה. במידת הצורך, ניתן להשתמש באצטמינופן (כגון Tylenol) או איבופרופן (כגון Advil, Motrin) בבטחה לטיפול בחום או כאב.

תרופות ביתיות הן חומרים המשמשים לטיפול בתסמינים ומחלות נפוצות

ניתן לסווג אותם למזון זמין ופריטים שאינם מזון לבית5. כאשר משתמשים בהם כתרופות ביתיות, רבים מהמזונות הללו בדרך כלל אינם משמשים לשום מטרה אחרת מלבד אלו שלשמה הם נמכרים. מקורות הידע על השימוש בתרופות ביתיות יכולים להיות מסורתיים (מילדים וצעירים מהורים וסבים) או מודרניים (מספרים, כתבי עת, טלוויזיה או אינטרנט).

מחקרים אזוריים של קשישים כפריים מראים שיותר ממחציתם משתמשים בסוג כלשהו של טיפול ביתי

5,6 פרסומים רפואיים מסוימים מכסים את כל ההיבטים של השימוש בתרופות ביתיות; 1,2,7-12, לעומת זאת, הספרות דלה למדי. …מגבלות המחקר הללו מקשות על הבנה מלאה של מגוון התרופות הביתיות בהן משתמשים אנשים לטיפול בבעיות בריאות ותסמינים, במיוחד התפלגותם על סמך מאפיינים כמו גזע וסוג.

מצב זה בדרך כלל אינו סיבה לדאגה ולעתים קרובות ניתן לטפל בסימפטומים באמצעות תרופות ביתיות

עישון יכול לגרות את הגרון, להגביר את הסבירות לכאבי בטן. אז גם אם זה עלול לשרוף את עצמו בהתחלה, טיפה של כמה טיפות של רוטב חריף בכוס מים חמים לגרגור עשויה להיות התרופה הנכונה לכאב גרון.